Forum Sojuszu [UVM] Umbra Vis Morbus


#1 2008-07-15 23:30:35

Czarny Jezdziec

Admin

Zarejestrowany: 2008-07-15
Posty: 282
Punktów :   

Barbarzyńca

Tu wpiszcie porady jakie macie dla osób grających tą postacią. Pytania też mile widziane.

Podział umięjętności wg VIKI:

Siła 12
Żywotność 12
Wiedza 3
Intelignecja 3
Zwinność 8
Spryt 8
Celność 0
Charyzma 1
Taktyka 12

Propozycja nasza:
Na każde 10 PU danych do żywotności:
Siła 10
Wiedza 2-2,5
Inteligencja 3-4 (choć jeśli zlikwidują bronie sprawiedliwości to 2,5-3,5)
Zwinność 7
Spryt 7
Celność 0 - tylko ewentualnie na potrzeby budynku
Charyzma 0 - tylko ewentualnie na potrzeby budynku
Taktyka 9-9,5

Na początkowych lvl możecie dać trochę więcej w wiedzę ponieważ po awansie na lvl jest naliczany z niej bonus (tak jak i z żywotności)

Offline

 

#2 2009-04-06 00:15:54

Varmigard

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Barbarzyńca

Ja mam taką małą rade dla barbów odnośnie rozwijania umiejętności. Przede wszystkim powinniście zacząć je rozwijać około 50 poziomu systematycznie co 5-6 poziomów możecie podnosić jedną umiejętność da wam to proporcjonalne rozłożenie umiejętności i już na 80-90 poziomu będziecie odczuwać "na własnej skórze" ogromne korzyści z nich płynące, ale oprócz systematycznego rozwijania umiejętności ważne jest aby przyjąć odpowiednią strategię rozwoju i tak na początku kładźcie główny nacisk na "Grad ciosów" i "oburęczność" , następnie "wytrzymałość", "Silny cios", "Magiczna bariera", "Pieśń wojenna"(do 85 poziomu wystarczy mieć ją na 3 poziomie), no i "Biegłość w broni kontaktowej"(i tutaj uwaga: rozwijajcie ją dopiero gdy wasza umiejętność posługiwania się ulubionym orężem[broń sieczna lub obuchowa] osiągnie maksymalny poziom 125% ponieważ dzięki tej umiejętności możecie podnieść ten poziom do 195% a co za tym idzie z tej samej broni zadajecie dużo większe obrażenia, w ten sposób w pełni wykorzystacie bonus jaki daje wam ta umiejętność i nie pójdzie ona na marne cierpliwość się opłaca;]. Na razie to tyle w przyszłości możecie liczyć na kolejne porady, gdyby ktoś z początkujących miał jakieś pytania piszcie do mnie śmiało.

P.S. Prosiłbym też aby inni barbarzyńcy z wyższym poziomem ode mnie dorzucili swoje 3 grosze jak to wygląda z umiejętnościami powyżej 100 poziomu ponieważ ja mam obecnie 91 i nie wszystko może się sprawdzić;] komentarze mile widziane;]

Pozdrawiam
Varmigard

Offline

 

#3 2009-06-20 11:06:30

Ponury Vlad

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Barbarzyńca

póki co mam:
Oburęczność na 10
Wytrzymałość na 9
Grad ciosów na 9
Pieśń wojenna na 8
Silny cios na 8
Magiczna bariera na 6 ( w to póki co nie warto inwestować więcej)
Polecam noszenie ekwipuinku Ciężka zbroja koniecznie Muszkieterska 2 pierścienie stratega (mam 210 inteligencji więc mi się to naprawde opłaca) broń w zależności który rodzaj się lepiej wyszkoliło ja mam obuchy na 156% więc używam aktualnie kryształowych bałt ale podczas wypraw rozwijam sieczną z powodu że następny obuch jest dopiero na 121 lvl a sieczna na 117 no i wiadomo że będzie miała większe obrażenia:) a w przypadku barba tylko o nie chodzi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.manga-projekt.pun.pl www.dbrpgworld.pun.pl www.wsparcie.pun.pl www.saif70.pun.pl www.thugmusic.pun.pl