Forum Sojuszu [UVM] Umbra Vis Morbus

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-07-29 21:41:26

Visenthal - guest

Gość

Rekrutacja Visenthal | Wojwnik | lvl 10

Bartek
22 lata
kilka godzin (wyłączając weekendy - po kilka krótkich logowań na dzień lub noc )
http://s1.visarcana.pl/ref.php?id=29498
moja postać to wojownik; człowiek

Siła: 30
Żywotność: 38
Wiedza: 19
Inteligencja: 21
Zwinność: 22
Spryt: 22
Celność: 18
Charyzma: 20
Taktyka: 28

(statystyki uwzględniają bonusy z itemów)

Dopiero zaczynam moją przygodę z Vis Arcana, także nie mam żadnych doświadczeń z innymi sojuszami.

Jeżeli chodzi o moją osobę to jestem studentem budownictwa (aktualnie na wakacjach, wiadomo) oraz pracuję w moim przyszłym zawodzie.. Na szczęście pracuję w domu, przed komputerem, więc praktycznie codziennie miewam okazję do pogrania w VA.
Moje hobby to przede wszystkim wszelkie sporty związane z manipulowaniem piłką, choć najwięcej czasu, energii i potu poświęciłem na trenowanie siatkówki Posiadam też sporo innych zainteresowań związanych z różnymi dziedzinami, ale to nie konkurs pięknych dusz, więc myślę, że powyższe wystarczy odnośnie mojej osoby
Co do dowcipu, wolałbym się nie wypowiadać, zważywszy że nie przypominam sobie niczego szczególnie śmiesznego, co mógłbym przedstawić nieznanemu mi, zróżnicowanemu wiekowo towarzystwu

Notabene, założyłem już konto na forum (czekam na aktywację) i zostałem przyjęty do sojuszu [VAZM], ale uznałem, że wypada się przedstawić.

Pozdr

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwe-wrestling.pun.pl www.b3.pun.pl www.moh.pun.pl www.rys-and-rys.pun.pl www.grachaotic.pun.pl